26-01-2023 10:24
Dzień dobry
złożyliśmy poprzez moje ing akt notarialny, bank potwierdził, że dokument jest ok, warunek spełniony.
Kolejnym warunkiem umownym do spełnienia jest dostarczenie potwierdzenia złożenia wniosku o wpis hipoteki w księdze wieczystej. Do tego potrzebne są dokumenty z banku. Czy bank sam się do nas odezwie w tej sprawie, czy mamy się udać do jakiegoś oddziału ing i zamówić przygotowanie dokumentów? Mija prawie miesiąc i nic się nie dzieje.
Dziękuję za podpowiedź.
27-01-2023 10:38
Dokumenty są zwykle przygotowane do tygodnia od akceptacji aktu notarialnego. Biorąc pod uwagę czas, jaki upłynął od weryfikacji aktu notarialnego, z pewnością tak jest. Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 57, sprawdzimy czy dokument jest gotowy i umówimy spotkanie na jego odbiór.
27-01-2023 10:53
Dzięki, faktycznie wszystko już czeka.
Szkoda, że nie przychodzi krótka informacja w moim ing, że jest to gotowe i można umawiać się na odbiór.
27-01-2023 10:57
Przekażę sugestię w sprawie powiadomienia do odpowiedniej jednostki banku.
Na ten moment nie planujemy takiego rozwiązania w przeglądarce. Można ją zapisać jako zaufaną - również bez klucza U2F. Jeśli zabezpieczenie zaufaną przeglądarką jest wystarczające dla użytkownika, to
... 22-07-2026Każda nadpłata obniża wartość raty. Wynika to z zapisów umowy kredytowej. Skrócenie jest możliwe, natomiast w oddzielnej dyspozycji.
Aby skrócić okres kredytowania należy wykonać 2 kroki:
1. Nadpłata k
Mateusz dzięki za odpowiedź. Pozostaje zatem pytanie czy ING rozważa wprowadzenie takiej samej możliwości dla wersji przeglądarkowej jak dla wersji mobilnej? Chodzi o możliwość wyłączenia konieczności
... 22-07-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |