Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana oprocentowania zmiennego na stałe

Dzień dobry.

Posiadam kredyt hipoteczny ze zmiennym oprocentowaniem. Czy jest możliwość zmiany oprocentowania na stałe ?  Jaka jest bieżące oferta oprocentowania stałego przy przejściu na stałe oprocentowanie ? 

Czy przeliczana jest ponowie zdolność kredytowa ? jeżeli tak to czy będzie zaakceptowany dochód z JDG (rozliczenie wg skali podatkowej) która prowadzona jest 13 miesięcy ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Neilaaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (292 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania zmiennego na stałe

Dopuszczamy możliwość przejścia na oprocentowanie stałe. Naszą aktualną ofertę sprawdzisz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale . Abyśmy mogli przygotować dla Ciebie naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi telefonicznie - 32 357 00 65.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
992
200
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (196 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy