Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana oprocentowania zmiennego na stałe

Dzień dobry.

 

Posiadam kredyt hipoteczny ze zmiennym oprocentowaniem. Czy jest możliwość zmiany oprocentowania na stałe ?  Jaka jest bieżące oferta oprocentowania stałego przy przejściu na stałe oprocentowanie ? 

Czy przeliczana jest ponowie zdolność kredytowa ? jeżeli tak to czy będzie zaakceptowany dochód z JDG (rozliczenie wg skali podatkowej) która prowadzona jest 13 miesięcy ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Neilaaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 320 wyświetleń)

Re: Zmiana oprocentowania zmiennego na stałe

Dopuszczamy możliwość przejścia na oprocentowanie stałe. Naszą aktualną ofertę sprawdzisz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale . Abyśmy mogli przygotować dla Ciebie naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami hipotecznymi telefonicznie - 32 357 00 65.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 224 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy