Odpowiedz
Highlighted

Rzeczoznawca

Witam. W związku z tym że Rzeczoznawca z PKO potrzebował do wyceny mieszkania jedynie zdjęć oraz że trwało to bardzo krótko, zastanawia mnie jak w obecnej sytuacji wygląda praca Rzeczoznawców ING? Czy oglądają mieszkania osobiście? Ile czeka się na gotowy operat? Ktoś miał doświadczenie, albo ktoś z obsługi ING jest w stanie rozjaśnić sytuację? 

 

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Jano188
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
11
1
29-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (328 wyświetleń)
Highlighted

Re: Rzeczoznawca

Nie mamy informacji, żeby coś w pracy rzeczoznawców się zmieniło. Rzeczoznawca dokonuje wizji, robi zdjęcia nieruchomości. Sporządzenie operatu szacunkowego zajmuje około dwóch tygodni, ale może się to zmienić. Jest to też uzależnione od dostępności rzeczoznawcy w danym miejscu.

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
192
55
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (217 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Nie udało się pobrać danych WRP0000

Witam,
chciałam się dowiedzieć czy w ogóle są prowadzone jakieś prace w kierunku uruchomienia aplikacji dla każdego klienta? Mija już kolejny miesiąc kiedy nie mogę się zalogować do aplikacji na telefo

...

31-05-2020
Zmiana oprocentowania a harmonogram pożyczki

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie wpływu zmiany oprocentowania na nadpłatę pożyczki. Po ostatniej zmianie oprocentowania mój harmonogram nie uwzględnia kwoty nadpłaty... co się stało ze środkami? Poka...

31-05-2020
Re: Pomóż aktywować kod

Jeśli zamówiłeś kolejny kod aktywacyjny na naszej stronie internetowej, to wyślemy go pocztą na wskazany w systemie adres do korespondencji. 
Proszę, zadzwoń na naszą infolinią pod numerem +48 32 357

...

31-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy