Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Regularna nadpłata małe kwoty a skrócenie okresu kredytowania

Cześć, chcę zacząć nadpłacać kredyt miesięcznie 200zł i tym samym skracać okres kredytowania a nie pomniejszać ratę .

Czy jest to możliwe ? kredyt z 2017r. bo gdzieś wyczytałem ze skrócić można ale jak wpłacę dużą sumę ?

Odpowiedz
0 Lajków
kuji
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-03-2024
Wiadomość 1 z 3 (2 930 wyświetleń)

Re.: Regularna nadpłata małe kwoty a skrócenie okresu kredytowania

Jeśli kapitał w racie masz sporo wyższy niż 200 zł, załóżmy 1000 zł, to raczej nie skrócisz po nadpłacie 200 zł. Żeby skasować przynajmniej jedną ratę, tych nadpłat musi być kilka.
Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
145
47
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 870 wyświetleń)

Re: Regularna nadpłata małe kwoty a skrócenie okresu kredytowania

Możesz nadpłacać kredyt w dowolnej kwocie, nie mamy tutaj ograniczenia. Natomiast w kwestii skrócenia okresu kredytowania, więcej przeczytasz na naszej stronie  https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/mam-juz-kredyt#mamkredyt=4&anek...



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
438
82
18-01-2021
Wiadomość 3 z 3 (2 754 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Re.: Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości internetowej.

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy