05-08-2020 10:24
Witam,
otrzymałam wstępną decyzję pozytywną z takimi warunkami cenowymi, o jakie wnioskowałam, wycena nieruchomości wyszła korzystnie, ale do dalszego rozpatrywania wniosku bank wymaga dostarczenia podpisanej już umowy deweloperskiej. Czy to jest standardowe postępowanie? Wydaje mi się to ryzykowne, bo co w sytuacji, jeśli podpiszę umowę deweloperską, a bank wyda ostateczną decyzję negatywną?
Dodam jeszcze, że deweloper otworzył rachunki powiernicze w banku ING.
06-08-2020 13:24
Do wydania decyzji ostatecznej zawsze wymagamy dostarczenia podpisanej umowy deweloperskiej. To u nas standardowe postępowanie.
Cześć,
W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat?
15-01-2026Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |