21-09-2022 11:48
Dzień dobry,
regularnie nadpłacam kredyt hipoteczny, skorzystałem z wakacji kredytowych. Dzisiaj zajrzałem do harmonogramu kredytu i zauważyłem, że przez w ratach będę płacił tylko odsetki, a kapitał w ogóle nie będzie się pomniejszał. Czy ktoś może wie dlaczego tak jest?
21-09-2022 14:16
10-12-2023 23:09
Mam to samo.
Styczeń i Luty 2024 same odsetki.
W taki sposób nigdy nie spłacę tego kredytu...
Pozdrawiam
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026