Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Przez rok w ratach kredytu widnieją tylko odsetki

Dzień dobry,

regularnie nadpłacam kredyt hipoteczny, skorzystałem z wakacji kredytowych. Dzisiaj zajrzałem do harmonogramu kredytu i zauważyłem, że przez w ratach będę płacił tylko odsetki, a kapitał w ogóle nie będzie się pomniejszał. Czy ktoś może wie dlaczego tak jest?

Odpowiedz
0 Lajków
bobelinho
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (805 wyświetleń)

Re.: Przez rok w ratach kredytu widnieją tylko odsetki

Harmonogram jest do dupy.
Przeczytaj pozostałe posty na forum. Nasz wspaniały bank od tygodni nie umie lub nie chce tego naprawić. Wiele osób pisało do UOKIK i KNF, ale dobrego harmonogramu nie ma.
Także Twoje raty nie są prawidłowe. Jakie by mialy być to nikt nie wie, a Ty sie dowiesz przed zapłatą. A bank Cie za to "bardzo przeprasza". 🤦🏻‍♀️
Mam tak samo. Uważam, że to skandal.
MoneyQueen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
04-06-2022
Wiadomość 2 z 2 (763 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Podpinam się pod temat. Bardzo ale to bardzo brakuje tej funkcji Emotikon: Smutny W PKOBP super to działało, natomiast ING jest mocno w tyle Emotikon: Smutny

31-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy