Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Przez rok w ratach kredytu widnieją tylko odsetki

Dzień dobry,

regularnie nadpłacam kredyt hipoteczny, skorzystałem z wakacji kredytowych. Dzisiaj zajrzałem do harmonogramu kredytu i zauważyłem, że przez w ratach będę płacił tylko odsetki, a kapitał w ogóle nie będzie się pomniejszał. Czy ktoś może wie dlaczego tak jest?

Odpowiedz
0 Lajków
bobelinho
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-09-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 298 wyświetleń)

Re.: Przez rok w ratach kredytu widnieją tylko odsetki

Harmonogram jest do dupy.
Przeczytaj pozostałe posty na forum. Nasz wspaniały bank od tygodni nie umie lub nie chce tego naprawić. Wiele osób pisało do UOKIK i KNF, ale dobrego harmonogramu nie ma.
Także Twoje raty nie są prawidłowe. Jakie by mialy być to nikt nie wie, a Ty sie dowiesz przed zapłatą. A bank Cie za to "bardzo przeprasza". 🤦🏻‍♀️
Mam tak samo. Uważam, że to skandal.
MoneyQueen
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
6
04-06-2022
Wiadomość 2 z 3 (2 256 wyświetleń)

Re.: Przez rok w ratach kredytu widnieją tylko odsetki

Mam to samo.

Styczeń i Luty 2024 same odsetki.

W taki sposób nigdy nie spłacę tego kredytu...

 

Pozdrawiam

 

Odpowiedz
0 Lajków
mazak21
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
29-07-2022
Wiadomość 3 z 3 (1 064 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy