Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Re: Re.: Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem

To nie tylko nowe kredyty, ale na potwierdzenie tego co pisze @PatrykW wiem, że wiele osób chce przenieść kredyt z innego Banku do ING.

Sam byłem tym tematem zainteresowany nie tak dawno.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 11 z 13 (5 216 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem

Wypisz wymaluj to samo. Wniosek złożony 24 października. Po 3 tygodniach prośba z banku o nowe zaświadczenie i nowy wniosek. Po 10 dniach decyzja wstępna pozytywna. Potem zapewnianie że już tylko "2-3 dni". Potem "już na dniach". Potem (15.12): "decyzja będzie dzisiaj". 19.12 - decyzji nie ma. Miałam swój operat. Miało być tak szybko. Ja już postawiłam krzyżyk na tej sprawie. Stracone 2 miesiące. Człowiek bezsilny.

Odpowiedz
0 Lajków
gosia1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
19-12-2017
Wiadomość 12 z 13 (4 778 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Przestrzegam wszystkich przed tym bankiem

@gosia1 Prosimy skontaktuj się w tej sprawie z osobą, u której wniosek jest kompletowany. Decyzję kredytową przekazujemy najpóźniej w dwudziestym pierwszym dniu (liczone od dnia otrzymania kompletnego wniosku).

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
593
147
04-09-2015
Wiadomość 13 z 13 (4 751 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Przyznam szczerze, że się zawiodłam na banku. 5 lat temu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING. Mąż prowadzi działalność na ryczałcie, a ja mam umowę o prace na pełny etat+ 3 umowy zlecenia. W czerwcu

...

08-07-2020
Re: wcześniejsza spłata pożyczki

Do kwoty, którą nadpłaciłaś wliczyliśmy już faktyczne odsetki, które powinnaś pokryć. Nie pobieramy ich do przodu. 
Jeśli przy pożyczce miałaś prowizję, to zwrócimy ją proporcjonalnie do okresu spłaty

...

08-07-2020
Wpisanie hipoteki w księdze wieczystej nieruchomości

Dzień dobry,

niedługo mija 180 dni na wpisanie hipoteki do księgi wieczystej. Nieruchomość w Gdańsku, gdzie sądy i tak nigdy nie wyrabiały się w tym terminie, ale dodatkowo po drodze uderzył koronawiru

...

08-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy