Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Przedłużenie ubezpieczenia nieruchomości

Czy ubezpieczenie nieruchomości (PZU) wygasa po spłacie kredytu hipotecznego? Czy istnieje możliwość jego przedłużenia, a jeśli tak, to na jakich warunkach?

Odpowiedz
0 Lajków
corner
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
29-09-2017
Wiadomość 1 z 3 (3 725 wyświetleń)

Re: Przedłużenie ubezpieczenia nieruchomości

Przykro mi, ale w naszej ofercie nie mamy takiego ubezpieczenia Emotikon: Smutny W momencie spłaty kredytu ubezpieczenie wygasa.
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 651 wyświetleń)

Re.: Przedłużenie ubezpieczenia nieruchomości

[ Edytowane ]
@corner, jesli chcialbys utrzymac ubezpieczenie w ING to nie oplaca Ci sie splacac calego kredytu tylko nadplac sobie kredyt i pozostaw wyliczona kwote ktora Ci np wystarczy na tyle lat na ile chcesz miec ubezpieczenie kredytu.

W ING bardzo sie oplaca zachowac ubezpieczenie gdyz w przypadku kiedy komus pozostalo np 30000zl kredytu po nadplacie, a rata po nadplacie spadla do xxx zl to skladka na ubezpieczenie bedzie smieszna vs kwota jaka sami mozemy okreslic co do ubezpieczonej wartosci. Np mieszkanie warte 300000 mozemy ubezpieczyc na wartosc 500000 (wyposazenie itp) ale gdy pozostawimy niesplacony kredyt to skladka na ubezpieczenie wyjdzie smieszna. Trzeba sobie tylko policzyc to wszystko aby odsetki kredytu od niesplaconego kredytu + skladka na ubezpieczenie byly nizsze niz ubezpieczenie u konkurencji gdybysmy splacili caly kredyt w ING.

ps. warto tez pamietac, ze nadplacajac kredyt mozemy bezplatnie do 3 miesiecy zrobic aneks do umowy dot. skrocenia okresu kredytu, zamiast kwoty raty kredytu itd
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 3 z 3 (3 616 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

 

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy