Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

1. Czy osoba decydująca się na kredyt hipoteczny w ING może przed zawarciem umowy otwory konto w ING w ramach promocji https://www.ing.pl/_fileserver/item/y9b7g6n

 

2. Z uwagi na dług czas oczekiwania na możliwość podpisania umowy o kredyt hipoteczny w dużych miastach (na 2 tyg), czy podpisując umowę w innym mieście (nie w Krakowie a Wadowicach) będzie to mieć później jakieś znaczenie ? Tz. czy za każdym razem, żeby załatwić jakąś formalności trzeba będzie wybierać się do oddziału gdzie podpisywano umowę 

 

3. W jakich godzinach i w jakie dni można na ogół dokonać podpisania umowy ? 

 

4. Ile trwa przelanie środków w ramach pierwszej transzy kredytu na konto dewelopera ? 

 

Pozdrawiam 


A.Z. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 1 z 9 (4 800 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

Poniżej odpowiem na Twoje pytania Emotikon: Szczęśliwy 
1. Możesz najpierw założyć u nas konto objęte promocją, a następnie złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. 
2. Sprawy związane ze swoim kredytem będziesz mógł załatwić w każdym oddziale, w którym jest obsługa hipoteczna. Nie trzeba dojeżdżać do tego, w którym zawarłeś umowę. 
3. Na takie spotkanie należy się wcześniej umówić, w godzinach pracy oddziału. Większość placówek jest teraz czynna w poniedziałki od 10:00 do 17:00, a w pozostałe dni robocze od 10:00 do 15:00.

4. Maksymalnie 10 dni. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (4 707 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

1. A jeśli oczekuje się na decyzje ostateczną w sprawie kredytu hipotecznego, to dalej jest możliwe skorzystanie z promocji  https://www.ing.pl/_fileserver/item/y9b7g6n ?  

 

2. Rozumiem, że po podpisaniu umowy i wykonaniu zlecenia przelania środków kredytu na konto dewelopera trwa 10 dni ? To bardzo długo. Czy zawsze tak jest ? 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 3 z 9 (4 700 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

U nas kredyt został uruchomiony w 30 minut więc nie czeka się 10 dni. Myślę, że to bezpieczny czas maksymalny.

KJoanna
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
2
12-04-2021
Wiadomość 4 z 9 (4 644 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

Uruchamialiśmy kredyt w oddziale - miałam umówioną wizytę od razu przy podpisywaniu umowy. Dostarczyłam wymagane dokumenty, przy mnie zostały sprawdzone i wprowadzone do systemu. Było późno, więc pieniądze poszły następnego dnia, ale uruchomienie poszło od razu.

Odpowiedz
0 Lajków
weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 5 z 9 (4 630 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

Mają info. że 10 dni się czeka wole dopytać jak to jest w praktyce. Dla mnie to dość istotna informacja. 

 

Jutro albo pojutrze będę miał decyzje ostateczną (zakładam pozytywną) i muszę się wyrobić do 7 maja... (terminy spotkań są jednak odległe). 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 6 z 9 (4 613 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

terminy są odległe to fakt, my mieliśmy zapas czasowy więc mogliśmy poczekać na spotkanie we Wrocławiu, od 25.03 czekaliśmy do 14.04

Odpowiedz
0 Lajków
KJoanna
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
2
12-04-2021
Wiadomość 7 z 9 (4 576 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

Można podjechać podpisać umowę gdzie indziej, nie musi być za rogiem.

Odpowiedz
0 Lajków
weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 8 z 9 (4 573 wyświetleń)

Re: Promocyjne otwarcie konta a kredyt hipoteczny w ING

Moje starania o kredyt przyniosły sukces... A wyglądało to tak: 

 

19 luty - wysłanie wniosku 

23 luty - rejestracja wniosku 

8 marca - analiza dokumentów *

15 kwietnia - wstępna decyzja pozytywna 

21 kwietnia - decyzja pozytywna ostateczna 

28 kwietnia zaplanowane podpisanie umowy 

 

"dlatego tak późno, że brakowało wyciągów z mojego konta 

 

Między czasie trzeba było podpisać dwa aneksy przedłużające umowę rezerwacyjną, aż w końcu umowę deweloperską (9 kwietnia). Dobrze, ze aplikowałem do innego banku bo miałem jakieś zabezpieczenie i musiałem wnioskować o przesuniecie wpłaty pierwszej raty, ale się udało. 

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 9 z 9 (4 527 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy