Odpowiedz

Re: Re.: Poleć kredyt hipoteczny

kredytttowo, staramy się wszystkie wnioski kredytowe rozpatrywać w jak najkrótszym możliwym terminie. W sytuacji, gdy nasza oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, wniosków o kredyt wpływa więcej, co może przełożyć się na czas oczekiwania. Decyzję ostateczną podejmujemy do 21 dni. Ważne, że czas ten liczymy od momentu złożenia kompletu dokumentów. 

 

Jeśli masz wątpliwości dotyczące etapu, na którym znajduje się Twój wniosek najlepiej skontaktuj się ze Specjalistą lub Przedstawicielem bankowym, z którym kompletujesz dokumenty. Udostępniliśmy również możliwość sprawdzania analizy wniosku, na naszej stronie. Dzięki temu każdy nasz klient, samodzielne sprawdzi aktualny status swojego wniosku hipotecznego.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 401 z 403 (2 729 wyświetleń)

Re: Re.: Poleć kredyt hipoteczny

dziękuję za odpowiedź.

Chodziło mi jednak o jakąs informację dotyczącą promocji polecenia kredytu. Wpisalam kod ale do tej pory nie otrzymalam informacji czy zgloszenie bylo poprawne

Odpowiedz
0 Lajków
kredytttowo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
12-10-2018
Wiadomość 402 z 403 (2 725 wyświetleń)

Re: Re.: Poleć kredyt hipoteczny


W tej sprawie proszę skontaktuj się z naszą infolinią – (32) 357 00 57. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, w soboty 8:00-16:00. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 403 z 403 (2 692 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy