Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Podniesienie marży z powodu braku wpłat środków na konto.

Witam,

 

Mam zapis w umowie, że jeśli w ciągu 3 lat od podpisania umowy kredytowej nie będę miał wpłaty co najmniej 2000 zł miesięcznie to podniosą mi marżę o 0,4pp. Obecnie zmieniam system wynagrodzenia u swojego pracodawcy ze względu na wejście w program obniżenia podatku z tytułu pracy twórczej.

Zwykle wynagrodzenie było przelewane pod koniec miesiąca ok 26. Ale w tym jednym miesiącu będzie inaczej, bo przechodzę na wyżej opisany system. W praktyce ostatnią wypłatę otrzymałem 26.03 (za miesiąc marzec), a następną otrzymam dopiero 10.05 (za miesiąc kwiecień). To robi lukę w miesiącu kwiecień ze względu na brak wpłat. Da się to jakoś rozwiązać by nie podnosić marżę ?

Odpowiedz
0 Lajków
errorfree
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
05-05-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 950 wyświetleń)

Re.: Podniesienie marży z powodu braku wpłat środków na konto.

Jeśli nie masz w umowie zapisu, że to ma być przelew wynagrodzenia, to wpłać sobie te 2 tys. w inny sposób - przelewem z innego konta, we wpłatomacie. Byle środki wpłynęły na konto.
Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 941 wyświetleń)

Re: Podniesienie marży z powodu braku wpłat środków na konto.

Tak jak napisała @czarna666 , jeśli w umowie nie ma wyszczególnionego dokładnego typu wpływów, przelej lub wpłać gotówkę z innego konta. Natomiast, w przypadku braku dotrzymania takiego warunku, nie podniesiemy marży od razu, jak tylko nie będzie wpłaty. Na początku wyślemy Ci przypomnienie o konieczności spełnienia warunku i będziemy monitorować dalej co się dzieje Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 853 wyświetleń)

Re.: Podniesienie marży z powodu braku wpłat środków na konto.

Niedawno podpisany kredyt, ten warunek 2k dotyczy wpływu na konta ale nie konkretnie wypłaty więc możesz sobie sama przelać, wpłacić itp. Ja wypłatę mam w innym banku
Odpowiedz
0 Lajków
Kiki129
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
2
29-03-2022
Wiadomość 4 z 4 (2 818 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy