Odpowiedz

Operat szacunkowy

Witam serdecznie, czy jeżeli mam zrobiony operat to jest różnica czy składam wniosek na stan deweloperski czy pod klucz? Operat zawiera wartość odtworzeniową budynku z kompletnym wykończeniem czyli pod klucz. Może ogólnie jakieś wskazówki co do operatu. Ogólnie będę musiał i tak zrobić chyba nowy operat bo ten mam z kwietnia, działka była pusta, a teraz już jest część prac wykonanych. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Mariusz_naw
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
02-04-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 260 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Operat jest ważny do 12 miesięcy, od jego wykonania. Jeżeli chcesz udokumentować wkład własny w postaci wykonanych prac, proszę zaktualizuj operat. Nie musisz dostarczać nowego, wystarczy jego aktualizacja. Weźmiemy pod uwagę wartość po zakończeniu budowy.

Szczegóły przekaże Ci również specjalista, u którego będziesz składał wniosek o kredyt Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 166 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Czyli mając operat szacunkowy z wartością odtworzeniową budynku zawierającą wszystkie elementy do stanu jak pod klucz bez problemu moge taki operat przedstawić do wniosku o kredyt na budowę do stanu deweloperskiego?

Odpowiedz
0 Lajków
Mariusz_naw
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
02-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 135 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Tak, możesz nam taki operator finansowy przedstawić do składanego wniosku. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 4 z 4 (3 054 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy