Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Operat szacunkowy - potrzebny na już!

Cześć dobrzy ludzie,

dostałam z mężem wstępna pozytywną decyzję o kredyt hipoteczny na mieszkanie - potrzebuję teraz operat szacunkowy - i potrzebne mi namiary na eksperta, który się tym zajmie - POMOŻECIE?

Z gory dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
martoosia04
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
13-10-2020
Wiadomość 1 z 5 (2 495 wyświetleń)

Re.: Operat szacunkowy - potrzebny na już!

Operat szacunkowy możesz zlecić rzeczoznawcy poprzez bank, w sumie to chyba będzie najszybsza opcja. Sam robiłem operat przez innego rzeczoznawce i operat musiał być 4 razy uzupełniany bo cały czas czegoś brakowało, do tego wyszło dużo drożej. Gdybym miał robić jeszcze raz operat tym razem na pewno wybrałbym opcje z banku
Czlowiek123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
2
24-06-2020
Wiadomość 2 z 5 (2 472 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy - potrzebny na już!

Operat możesz w łatwy sposób zlecić przez nas  😎Koszt operatu w zależności od wycenianej nieruchomości: Dom - 680 zł, Lokal mieszkalny, Działka - 420 zł. Wycenę rzeczoznawca prześle ostatecznie na adres do korespondencji osoby zlecającej.  Do nas trafi w formie elektronicznej, w okresie około 1,5 tygodnia od jej zlecenia.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 3 z 5 (2 403 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy - potrzebny na już!

To z kim mam się kontaktować w sprawie szczegółów? Bo chciałabym by to zrobił nam ktoś z banku.
Odpowiedz
0 Lajków
martoosia04
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
13-10-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 362 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy - potrzebny na już!

@martoosia04 Możesz się z na mi skontaktować po numerem  801 111 888  lub +48 32 357 00 65, pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 i w soboty od  8:00 do 16:00 Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 5 z 5 (2 296 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy