Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Jak poprawnie wyciągnąć oświadczenie o niezaleganiu z US?

Witam,

otrzymaliśmy niedawno pozytywną decyzję kredytową. Ze względu na to, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, zostałam poproszona o dostarczenie zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami z Urzędu Skarbowego. Wysłałam prośbę do US, w odpowiedzi otrzymałam kilka plików, m.in.: dokument.xml, zaswiadczenie.pdf, zaswiadczenie.pdf.xades . Wysłałam je wszystkie i otrzymałam odpowiedź, że brakuje podpisu osoby wystawiającej. Z tego co mi wiadomo, podpisem jest właśnie plik o rozszerzeniu .xades. Zostało mi zasugerowane, żeby przy podpisywaniu wybrać "zapisz plik z adnotacją", ale nie posiadam takiej opcji. Czy ktoś wie, jak poprawnie pobrać te dokumenty tak, żeby bank je zaakceptował?

Odpowiedz
0 Lajków
doremi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 648 wyświetleń)

Re: Jak poprawnie wyciągnąć oświadczenie o niezaleganiu z US?

@doremi W tej sytuacji proponujemy jeszcze kontakt z urzędem skarbowym. 

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
639
152
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 595 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt konsolidacyjny

Witam, mam u Państwa dwa kredyty jeden w wysokości 90 tys drugi 23 tys. Chciałabym skonsolidować w jeden i dobrać do tego gotówkę ok. 50 tys. Umowę mam na czas nieokreślony i pracuję od 5 lat. Czy jes...

28-09-2021
Spłata komornika

Mam Zajęcie komornika na koncie. 10 tyś zł . Czy jeżeli wpłace na konto 10tys i przekażę je na spłatę zadłużenia to z automatu zwolnicie mi.blokade na koncie?

28-09-2021
Re: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Jeśli chcesz poprawnie usunąć zapamiętaną przeglądarkę do płatności BLIK, po zalogowaniu do aplikacji mobilnej powinieneś wejść w sekcję Karty i płatności telefonem - Płatności BLIK - Zakupy bez kodu.

...

28-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy