Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Oferta "Mieszkaj bez kompromisów"

Witam,
Wiadomo już jaka będzie oferta Oferta "Mieszkaj bez kompromisów" od 01.04? Bedzie powrót do warunków przed 01.02?
Odpowiedz
0 Lajków
James88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (6 174 wyświetleń)

Re.: Oferta "Mieszkaj bez kompromisów"

@James88 Na ten moment nie mamy jeszcze informacji jaka będzie oferta od 1 kwietnia. 
Jeżeli oferta „Mieszkaj Bez Kompromisów” będzie przedłużona to udostępnimy informację na naszej stronie internetowej. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 113 wyświetleń)

Re.: Oferta "Mieszkaj bez kompromisów"

A teraz juz wiadomo jakie warunki beda od kwietnia?
Odpowiedz
0 Lajków
James88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
03-02-2016
Wiadomość 3 z 4 (5 867 wyświetleń)

Re.: Oferta "Mieszkaj bez kompromisów"

@James88 Oferta Mieszkaj bez kompromisów została przedłużona na niezmienionych warunkach. Wniosek należy złożyć w terminie 01.04.2016 – 13.05.2016 włącznie.

 

Przypomnę, że przynajmniej jeden kredytobiorca nie może mieć więcej niż 35 lat (rocznikowo) i powinien uzyskiwać dochód średniomiesięczny min. 1 000 zł.

Uczestnikom, którzy spełnią warunki uczestnictwa zaproponujemy jeden z dwóch wariantów: - 0% prowizji za udzielenie kredytu i stała marża 1,9% lub

- 1,65 stała marża oraz prowizja za udzielenie kredytu 1,65%.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
645
121
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 772 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

O dodatkowe potwierdzenie SMSem możemy poprosić w dowolnym momencie. Natomiast taka sytuacja, jaką opisujesz, może się pojawiać przez jakiś czas (najczęściej kilka dni) po pobraniu nowej aplikacji, ze...

27-09-2024
Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Dzień dobry. 20.09.2024r. złożyłam wniosek w procesie NWH. Trwa analiza. Dziś przeczytałam, że od 30.09 przywracacie oprocentowanie zmienne do kredytów hipotecznych. Czy w trakcie analizy można będzie

...

27-09-2024
Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

Dzień dobry,

moja partnerka założyła właśnie konto osobiste Direct w ING. Za każdym razem, gdy chce zrobić przelew BLIKiem na nr telefonu, musi nie tylko wpisywać PIN (co jest uzasadnione), ale także p

...

27-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy