Odpowiedz
Highlighted

Oferta Najlepiej na swoim

Witam serdecznie,

Od 12 października obowiązuje nowa oferta "Najlepiej na swoim", która dedykowana jest dla osób - w skrócie - które złożyły KOMPLETNY wniosek w czasie obowiązywania oferty. Wraz z mężem złożyliśmy wniosek kredytowy 28.09.2020 r., jednak korzystamy z rzeczoznawcy za pośrednictwem banku. Rzeczoznawca dopiero w najbliższy poniedziałek będzie oglądał nieruchomość i rzecz jasna dopiero po tej czynności sporządzi operat. Z tego co czytałam na forum oraz w regulaminach, polityka banku określa "kompletny wniosek" jako wniosek złożony wraz z operatem szacunkowym. Czy to oznacza, że obejmie nas oferta, jako że nasz wniosek kredytowy stanie się "kompletny" dopiero w drugiej połowie października, czy w okresie obowiązywania promocji?

Odpowiedz
0 Lajków
mart1403
Nowy w branży
Nowy w branży icon
4
0
06-10-2020
Wiadomość 1 z 3 (400 wyświetleń)
Highlighted

Re: Oferta Najlepiej na swoim

Obowiązują te warunki, na które był składany wniosek o kredyt (oferta jest wpisana na formularzu wniosku). w celu ewentualnej zmiany oferty, proszę skontaktuj się ze specjalistą, u którego był składany wniosek o kredyt. Taka zmiana może wymagać złożenia od nowa wniosku kredytowego. Będzie to równoznaczne z rozpoczęciem procesu kredytowego od początku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
165
37
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (306 wyświetleń)
Highlighted

Re: Oferta Najlepiej na swoim

OK, teraz już zrozumiałam całkowicie politykę Banku. Nie mam więcej pytań.

Odpowiedz
0 Lajków
mart1403
Nowy w branży
Nowy w branży icon
4
0
06-10-2020
Wiadomość 3 z 3 (289 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Opłata za kartę moja wisa

Jednorazową opłatę w wysokości 15 złotych pobieramy za wydanie karty z własnym wizerunkiem. Właściciele konta Direct i Mobi w wieku 13-26 lat pierwszą kartę otrzymują bezpłatnie. Jeśli jest to Twoja d

...

30-11-2020
Re: Przedłużenie okresu budowy

@Alex1  Okres budowalny możesz wydłużyć maksymalnie do 36 miesięcy od pierwszego uruchomienia kredytu. Nie ma to wpływu na okres spłaty, ponieważ nie musimy (w tym przypadku nie możemy) wydłużać okres

...

30-11-2020
Re: Re.: Czas oczekiwania na decyzje (wniosek składany bez operatu szacunkowego)

@RM  Do wydania decyzji kredytowej potrzebujemy potwierdzenia pozostałego salda kredytu zbywcy do spłaty. Może to być zaświadczenie o kredycie lub umowa kredytowa z aktualnym harmonogramem. Na moment

...

30-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy