Odpowiedz

Nowa umowa, a kredyt hipoteczny.

Witam.
Od grudnia 2019 roku zatrudniony jestem w jednej firmie, na początku 3-miesięczna umowa próbna, potem na rok (kończy się 28 luty 2021). Nową umowę podpiszę pod koniec lutego na okres 2 lat.
Czy mogę się się starać o kredyt zaraz po podpisaniu umowy, czy muszę odczekać 6 miesięcy? Nie do końca rozumiem jak liczony jest staż pracy u jednego pracodawcy. Czy chodzi o jedną umowę, czy całość zatrudnienia?
Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Langi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 474 wyświetleń)

Re: Nowa umowa, a kredyt hipoteczny.

[ Edytowane ]

 

Możesz wnioskować o kredyt od razu. Poprzednie umowy zapewniają Ci odpowiednią stażowość. Bierzemy pod uwagę cały staż pracy u wszystkich pracodawców, pod warunkiem, że przerwa nie jest dłuższa niż 2 miesiące między jednym a drugim pracodawcą.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 355 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce. 

13-01-2026
Niedziałające skróty klawiszowe w polu kwota przy wykonywaniu przelewu

Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr

...

13-01-2026
Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz

...

13-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy