Odpowiedz

Zakończenie budowy domu

Witam,
Ile zdjęć wybudowanego domu do stanu deweloperskiego należy wysłać do banku aby zakończyć budowę? Czy zdjęcia muszą być wykonane skrupulatnie z każdej strony domu, każde pomieszczenie z osobna, cała piwnica, garaż itd, czy wystarczy ogólne zdjęcie z zewnątrz, jedno w środku salonu i łazienka?
Do wniosku dołączam również dziennik budowy w którym kierownik wpisuje ukończenie stanu deweloperskiego, co potwierdzi wykonanie robót zgodnie z kosztorysem.
A może bank potrzebuje widzieć każdy pokój kiedy wszystkie wyglądają tak samo, białe i puste 🤔
Odpowiedz
0 Lajków
Alex1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
29-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (251 wyświetleń)

Re: Zakończenie budowy domu

Nie musisz fotografować każdego pomieszczenia Emotikon: Szczęśliwy Wystarczy nam około 6 zdjęć. Zrób 2 zdjęcia zewnątrz budynku i pozostałe w środku - kuchnia, łazienka, schody, kotłownia, pomieszczenia. Mają to być zdęcia poglądowe. Możesz je dołączyć w swojej bankowości po wybraniu kredytu hipotecznego (Wnioski/Spełnienie warunków umownych).
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
242
46
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (191 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dług i komornik

@elmer Zdaje sobie sprawę z Twojej sytuacji i chciałbym pomóc. Niestety jednak, poprzez forum Społeczność nie mogę sprawdzić w jakim stanie są aktualnie te zadłużenia. Proszę, zadzwoń w tygodniu (8:00

...

27-02-2021
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Art. 34. 4. Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach    tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w

...

27-02-2021
Re.: Zmiana numeru telefonu

Nie moge zmienic gdyz wysylaja mi kod na numer telefonu stary ktorego nie mam wiec na cholere mi ten kod aktywacyjny?????

27-02-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy