Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a BIK

Hej, od pewnego czasu staram się mieć dobrą ocene w BIK, złożyłem dokumenty o kredyt hipoteczny na budowę domu.

Spłaciłem wszystkie kredyty i miałem 74 punkty, brak jakichkolwiek opóźnień, postanowiłem zamknąć kartę kredytową i nie rozumiem dlaczego dzień po zamknięciu w BIK punkty spadły do 71 punktów. Jeden zapis jaki mam to składanie wniosków o kredyty, ale w ciągu 12 miesięcy mam ich zaledwie 3.

Czy wie ktoś jak Bank zapatruje się na taką ilość punktów?

Myslalem ze po zamknięciu karty dostane więcej punktów, a nie mniej

Odpowiedz
0 Lajków
Booster
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
20-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (274 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a BIK

Nie określamy tego, jaką powinieneś mieć ilość punktów w BIK, żeby złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Na podjęcie decyzji ma wpływ wiele innych czynników. Dlatego zachęcam do złożenia wniosku Emotikon: Szczęśliwy Każdy rozpatrujemy indywidualnie. 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
26
5
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (203 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Art. 34. 4. Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach    tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w

...

27-02-2021
Re.: Zmiana numeru telefonu

Nie moge zmienic gdyz wysylaja mi kod na numer telefonu stary ktorego nie mam wiec na cholere mi ten kod aktywacyjny?????

27-02-2021
Re: Re.: Źle rozliczona reklamacja

Prosimy, podaj nam numer Twojego zgłoszenia. Przekażemy go do odpowiedniego zespołu, który zajmuje się Twoją reklamacją. 

27-02-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy