Odpowiedz

Zwiększenie kwoty na wykończenie

Witam serdecznie,

złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny z dodatkowym funduszem na wykończenie mieszkanie. Czy po podpisaniu umowy w chwili kiedy będę potrzebował zwiększyć kwotę na wykończenie np. o 20 tysięcy, jest możliwe dobranie dodatkowej gotówki?

Odpowiedz
0 Lajków
m_polinski
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
13-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (219 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kwoty na wykończenie

[ Edytowane ]

Możesz złożyć wniosek o podwyższenie kredytu, pod warunkiem, że nie skończyłeś jeszcze remontu. To, czy przyznamy kwotę, o którą będziesz chciał zawnioskować zależy od Twojej zdolności kredytowej i wartości nieruchomości. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistą, u którego kompletowałeś dokumenty, żeby mógł złożyć odpowiedni aneks.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
16
2
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (169 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dług i komornik

@elmer Zdaje sobie sprawę z Twojej sytuacji i chciałbym pomóc. Niestety jednak, poprzez forum Społeczność nie mogę sprawdzić w jakim stanie są aktualnie te zadłużenia. Proszę, zadzwoń w tygodniu (8:00

...

27-02-2021
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Art. 34. 4. Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach    tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w

...

27-02-2021
Re.: Zmiana numeru telefonu

Nie moge zmienic gdyz wysylaja mi kod na numer telefonu stary ktorego nie mam wiec na cholere mi ten kod aktywacyjny?????

27-02-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy