Odpowiedz

Mniejsza przyznana kwota

Dzień dobry,

Dostałem dzisiaj decyzję z ING o przyznanej mniejszej kwocie kredytu.
Jakim cudem skoro mieliśmy duży zapas zdolności co do kwoty wnioskowej , mamy kartę jedna i limit łącznie ok 4000 , doradca nie kazał ich likwidować skoro mieliśmy duży zapas.
Średnia zarobków 6400 i jedno dziecko.
Czy jest szansa na wielksza przyzna kwotę?
Odpowiedz
0 Lajków
giegur
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-01-2020
Wiadomość 1 z 4 (4 306 wyświetleń)

Re: Mniejsza przyznana kwota

giegur Proszę, skontaktuj się z doradcą, u którego składałeś wniosek o kredyt, aby to wyjaśnić. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (4 220 wyświetleń)

Re.: Mniejsza przyznana kwota

Ale karta kredytowa zawsze zmniejsza zdolność , ale żeby się upewnić skontaktujcię się z doradca
Odpowiedz
0 Lajków
Waterpolo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
27
1
18-11-2019
Wiadomość 3 z 4 (4 188 wyświetleń)

Re.: Mniejsza przyznana kwota

Karta tak samo jak limit obniżają zdolność kredytową.

Karta kredytowa jest często określana jako "niebezpieczny" produkt finansowy - jeśli nie jest potrzebna jako produkt dodatkowy obniżający marżę/prowizję to lepiej z niej zrezygnować.

Innymi słowy - przez pryzmat oceny zdolności kredytowej jesteście Państwo osobami już zadłużonymi wnioskującymi o kolejne zadłużenie.
Odpowiedz
0 Lajków
Faraon24
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
5
30-12-2019
Wiadomość 4 z 4 (4 088 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy