Odpowiedz

Mniejsza kwota kredytu

Witam, mam problem z decyzją A mianowicie bank przyznał mniejszą kwotę kredytu niż w rzeczywistości potrzebuje. Kwota miała być 450 tyś wpłata własna 20% Ale zwiększyłem ją do 150 tyś. Teraz bank przyznał mi kwotę 330tys kredytu na 25 lat. Na tą chwile wpłata własna wyniosła by 270 Ale nie ma szans bym do końca lipca znalazł 120tyś. Czy jest szansa by bank przyznał większą kwotę po wydłużeniu do np. 30 lat spłaty kredytu? Wpłata zalickzowa poszła,pieniądze na wpłatę własna czekają, w życiu bym się nie spodziewał że bank może nie przyznać pełnej kwoty....
Odpowiedz
0 Lajków
Kacper1986
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
02-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 133 wyświetleń)

Re: Mniejsza kwota kredytu

@Kacper1986 Na zdolność kredytową wpływ ma wiele czynników, np. dochody, historia kredytowa, obciążenia lub wycena nieruchomości. Niestety, nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy możemy jakoś skorygować ten wniosek. Proszę, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś. Możesz również złożyć reklamację z prośbą o uzasadnienie tej decyzji. Zrobisz to na czacie w Moim ING lub pod numerem telefonu 32 357 00 57.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 057 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy