Odpowiedz

Mniejsza kwota kredytu

Witam, mam problem z decyzją A mianowicie bank przyznał mniejszą kwotę kredytu niż w rzeczywistości potrzebuje. Kwota miała być 450 tyś wpłata własna 20% Ale zwiększyłem ją do 150 tyś. Teraz bank przyznał mi kwotę 330tys kredytu na 25 lat. Na tą chwile wpłata własna wyniosła by 270 Ale nie ma szans bym do końca lipca znalazł 120tyś. Czy jest szansa by bank przyznał większą kwotę po wydłużeniu do np. 30 lat spłaty kredytu? Wpłata zalickzowa poszła,pieniądze na wpłatę własna czekają, w życiu bym się nie spodziewał że bank może nie przyznać pełnej kwoty....
Odpowiedz
0 Lajków
Kacper1986
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
02-06-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 261 wyświetleń)

Re: Mniejsza kwota kredytu

@Kacper1986 Na zdolność kredytową wpływ ma wiele czynników, np. dochody, historia kredytowa, obciążenia lub wycena nieruchomości. Niestety, nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy możemy jakoś skorygować ten wniosek. Proszę, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś. Możesz również złożyć reklamację z prośbą o uzasadnienie tej decyzji. Zrobisz to na czacie w Moim ING lub pod numerem telefonu 32 357 00 57.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
538
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 185 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy