25-05-2025 19:50
Dzień dobry,
Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda kwestia Książęczki Mieszkaniowej przy wzięciu kredytu hipotecznego w ING.
W poprzednich postów dowiedziałem się że ING nie akceptuje KM jako wkładu własnego (aktualne?).
W związku z tym dwa pytania:
1) jak wygląda likwidacja KM po wzięciu kredytu w ING? Bank wystawca książeczki (PKO BP) przelewa kwotę na rachunek techniczny/kredytu w ING?
2) Czy kwota z KM zostanie potraktowana jako częściowa nadpłata kredytu hipotecznego?
Pozdrawiam
27-05-2025 15:18
Aktualnie nadal nie przyjmujemy środków z książeczek mieszkaniowych jako wkład własny. Aby uzyskać szczegółowe informacja dotyczące warunków wypłaty - skontaktuj się proszę z wystawcą.
Natomiast, każde środki gotówkowe jakie będziesz posiadał, możesz wpłacić jako nadpłatę swojego kredytu.
Dzień dobry
Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)
pozdrawiam
Rafał
05-12-2025Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc
... 04-12-2025Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest.
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |