Odpowiedz
Witam,
Mam pytanie dotyczące kredytu hipotecznego, a zmian w projekcie podczas budowy. Jest to dom parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym.
Chcielibyśmy zmienić dach z tradycyjnej więźby na wiązary kratowe, a co za tym idzie nie byłoby konieczności wykonywania stropu lanego (taki mamy w projekcie), byłaby jedynie kratownica z wiązarów do której w późniejszym etapie budowy zamontowane zostaną płyty gk. Rozważamy też zmianę sposobu ogrzewania z pieca na ekogroszek (taki mamy w projekcie) na pompę ciepła. Powyższe zmiany zarówno przez naszego projektanta jak i kierownika budowy zostały zakwalifikowane jako nieistotne, wymagają tylko wpisu w dziennik budowy i naniesienia na dokumentację przy zakończonej budowie. Czy bank również uznaje takie zmiany za nieistotne czy wymagają one np. spisania aneksu do umowy kredytowej?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Quietus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 199 wyświetleń)

Re: Kredyt

Prosimy, wyślij nam wiadomość w Moim ING po zalogowaniu - sprawdzimy, czy wymaga to naniesienia zmian w kosztorysie do Twojego kredytu czy nie. Jeśli będą konieczne u nas jakieś zmiany, odpiszemy to w wiadomości zwrotnej. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 109 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy