Odpowiedz
Witam,
Mam pytanie dotyczące kredytu hipotecznego, a zmian w projekcie podczas budowy. Jest to dom parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem nieużytkowym.
Chcielibyśmy zmienić dach z tradycyjnej więźby na wiązary kratowe, a co za tym idzie nie byłoby konieczności wykonywania stropu lanego (taki mamy w projekcie), byłaby jedynie kratownica z wiązarów do której w późniejszym etapie budowy zamontowane zostaną płyty gk. Rozważamy też zmianę sposobu ogrzewania z pieca na ekogroszek (taki mamy w projekcie) na pompę ciepła. Powyższe zmiany zarówno przez naszego projektanta jak i kierownika budowy zostały zakwalifikowane jako nieistotne, wymagają tylko wpisu w dziennik budowy i naniesienia na dokumentację przy zakończonej budowie. Czy bank również uznaje takie zmiany za nieistotne czy wymagają one np. spisania aneksu do umowy kredytowej?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Quietus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 166 wyświetleń)

Re: Kredyt

Prosimy, wyślij nam wiadomość w Moim ING po zalogowaniu - sprawdzimy, czy wymaga to naniesienia zmian w kosztorysie do Twojego kredytu czy nie. Jeśli będą konieczne u nas jakieś zmiany, odpiszemy to w wiadomości zwrotnej. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
619
129
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 076 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Niedziałające skróty klawiszowe w polu kwota przy wykonywaniu przelewu

Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr

...

13-01-2026
Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz

...

13-01-2026
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

Dzięki za odpowiedź. Zatem mam rozumieć że można to załatwić na chacie? Wcale nie muszę iść do oddziału o tym rozmawiać?

12-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy