Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt na udział w nieruchomości

Dzień dobry,

Moja sytuacja polega na tym że partner posiada wkład własny na nieruchomość w wysokości np 350tyś zł ja jako że on zmienił pracę chciałabym uzyskać kredyt samodzielnie i chciałabym się dowiedzieć czy jest to możliwe żeby samodzielnie przy podziale nieruchomości zaciągnąć kredyt na jej część, słyszałam że jest to możliwe, ale bank za zgodą partnera wpisuje się na hipotekę całej nieruchomości i chciałbym to potwierdzić i uzyskać więcej informacji czy to jest możliwe.
Odpowiedz
0 Lajków
marcinwylezek1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 406 wyświetleń)

Re: Kredyt na udział w nieruchomości

Miło nam, że interesujesz się kredytem w naszym banku Emotikon: Szczęśliwy 
Możesz nabyć udziały w nieruchomości i otrzymać na nią kredyt. Bank jednak zabezpieczy się na całości nieruchomości, w tym celu będziemy potrzebować zgody wszystkich właściciel.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 331 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy