Odpowiedz

Kredyt na dom

Witam mam na oku dom to kupienia za 270 tyś. Chce wziąść kredyt w wysokości 300 tyś. Bądź więcej bo i Na remont by się przydało.chcialbym otrzymać ile trzeba mieć wkładu własnego i ile pieniędzy bym dostał do ręki.dziekuje
Odpowiedz
0 Lajków
Lukmor9870
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 438 wyświetleń)

Re: Kredyt na dom

Miło mi czytać, że nasza oferta Cię zainteresowała Emotikon: Szczęśliwy Wkład własny na ten moment wynosi 30%. Niewykluczone, że w najbliższym czasie się to zmieni, na 20%. Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, wysokość transzy ustalimy podczas podpisywania umowy.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
231
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 327 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Dziękujemy za informację i cieszy nas to, że udało nam się pomóc.

17-02-2026
Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Rzecz niesamowita - godzinę po napisaniu na tym forum ... reszta pieniędzy się jednak się we wpłatomacie odnalazła. Niesmak jednak pozostaje.

17-02-2026
Re: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Wiem, że nie macie tu takich możliwości, ale zamiast pisać kolejny raz na prywatnym czacie postanowiłam napisać publicznie,

bo takie sprawy trzeba nagłaśniać, a ludzi w podobnej sytuacji jest zdecydowa

...

17-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy