Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Dzień dobry. Wniosek złożony 27.03 nadal czeka... termin minął. Z informacji od doradcy kr. jest u analityka drugiego. Status 2/6.
Jaka jest szansa że w najbliższym tygodniu dostaniemy ostateczna decyzję?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
MIŚKA123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-05-2024
Wiadomość 1 z 3 (2 549 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
645
133
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (2 459 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny

Żadna, szykujcie sie najszybciej na za dwa- trzy tygodnie jeżeli nie będą wymagali dodatkowych dokumentów. Obecnie czas podjęcia decyzji od dnia skompletowania dokumentów N+8 dni roboczych obecnie (info na stronie banku). Jeżeli w dniu decyzji poproszą o dodatkowe dokumenty, a robią tak regularnie to znowu N+8 dni.
Odpowiedz
0 Lajków
katq321
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
3
25-04-2024
Wiadomość 3 z 3 (2 348 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Spłata kredytu hipotecznego

Dzień dobry,

 

Posiadamy kredyt hipoteczny, który jest przypisany do konta narzeczonej, oczywiście w umowie kredytowej jestem dopisany do kredytu jako współkredytobiorca (50/50). W przypadku, gdybyśmy c

...

09-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl

...

06-12-2025
Re: Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Trudno nam się tutaj odnieść do Twojej sprawy. Natomiast jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to możesz się od niej odwołać. Możesz też napisać do nas na czacie, po zalogowaniu w Moim I

...

06-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy