14-05-2024 10:03
Dzień dobry, potrzebuję informacji czy dochody z tytułu urlopu wychowawczego wliczają się do dochodu. Pytam ponieważ żona dostała ostatni raz w lutym pieniądze, i przez to koszt kredytu nie przekracza 30%, ale urlop i pieniądze z niego się skończyły, a żona jest teraz na urlopie bezpłatnym.
14-05-2024 10:15
Przychody z tyt. urlopu macierzyńskiego są normalnymi przychodami ze stosunku pracy. Moim zdaniem wliczają się jak najbardziej, więc musisz policzyć swoje dochody za luty-kwiecień + żony za luty + 0 za marzec i 0 za kwiecień. Sumę dzielisz przez 3 i masz średnie miesięczne dochody.
Na tę chwilę nie planujemy wprowadzenia pierścieni płatnicznych. Przekazałem jednak Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu.
20-02-2026Jest szansa na wprowadzenie pierścieni do płatności czy jak tam się to nazywa? Rozwód planuje a palec przyzwyczajony do pierścionka więc bardzo byście mi pomogli.
20-02-2026Proszę, napisz nam numer zgłoszenia. Prześlemy prośbę o szybszą analizę tej sprawy.
20-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 |