Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Mam pytanie jak bank patrzy na umowę na czas nieokreślony ale na 3/4 etatu? Czy to jakoś zaniża zdolność kredytową? Chodzi mi o kredyt hipoteczny na budowę domu. Posiadam taką umowę, a mąż ma pełen etat na czas nieokreślony. Czy bank patrzy tylko na zarobki i na tej podstawie wylicza zdolność czy wymiar czasu pracy też w tym przypadku będzie miał znaczenie? Szczególnie w tych czasach których się znaleźliśmy, gdzie kredyt teraz ciężej dostać.
Odpowiedz
0 Lajków
Krdytobiorca
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
20
0
29-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 506 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

@Krdytobiorca Odpowiedziałem już na Twoje pytanie tutaj https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-i-po%C5%BCyczki/Kredyt-hipoteczny/m-p/24657#M1751 Widzimy i odpisujemy na Wasze pytania. Nie ma potrzeby zakładania dwóch takich samych wątków Emotikon: Szczęśliwy


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 490 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy