Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Witam, w raz z chłopakiem chcielibyśmy zakupić mieszkanie w rynku pierwotnym. Chłopak ma działalność od ponad 12 miesięcy, jest rozliczony już z pitu więc może przystąpić do kredytu. Natomiast ja mam staż pracy 6 miesięcy na czas określony do lipca 2018. Doszukałam się informacji, że wymagany jest umowa do przodu na 12 miesięcy czy aby razem wziąć kredyt mogę dostarczyć od pracodawcy promesę? Bo rozumiem, że jeśli dostanę przedłużenie umowy na ok 2 lata to nie mogę zostać dopisana do kredytu ? Jeszcze jedna kwestia, czy jeśli chłopak weźmie na siebie kredyt czy ja mogę być współwłaścicielem nieruchomości jeśli nie mogę przystąpić do kredytu? 

Odpowiedz
0 Lajków
foxi89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
11-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 877 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

W tej sytuacji będzie potrzebny aneks do umowy o prace przedłużający okres zatrudnienia tak, aby na moment złożenia wniosku o kredyt hipoteczny było minimum 12 miesięcy do przodu.

 

Jeśli masz być również właścicielem nieruchomości to musisz przystąpić do kredytu. Proponuje kontakt z infolinią baku pod numerem 32 357 00 65 w celu przeliczenia możliwości finansowych.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 870 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy