Odpowiedz

Kredyt hipoteczny-status wniosku

Witam,
Szukam pomocy w następującej sprawie: mój aktualny status wniosku dostępny przez forms ing to krok 2 "analiza dokumentów" z dopiskiem, że czekają na dodatkowe dokumenty, o których poinformował nas doradca. I tu pojawia się kłopot, doradca twierdzi że ing na nic nie czeka, tylko to my czekamy na decyzje banku. Generalnie od tygodnia słyszymy, że decyzja będzie dziś...śmiem twierdzić, że doradca chce sprawdzić kredytu zamknac w konkurencyjnym banku, gdzie podobno jest już decyzja...dzwoniłam, pytałam i ing mnie odbija twierdząc, że nie może mi nic przekazać. Czuję się bezradna jako wieloletni klient banku...czy jednak jedyna opcja jest wizyta w centrali banku?
Odpowiedz
0 Lajków
Otador
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (6 226 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny-status wniosku

@Otador W opisanej sytuacji przypuszczam, że trzeba dostarczyć nam jakiś dokument. Powinien to dla Ciebie sprawdzić specjalista, u którego kompletujesz dokumenty, bo rzeczywiście na infolinii ani w naszych oddziałach nie mamy dostępu do wniosków, które są składane u pośredników. Proszę, żebyś jeszcze raz wyjaśniła tę sprawę ze swoim specjalistą. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (6 093 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy