Odpowiedz

Kredyt hipoteczny-status wniosku

Witam,
Szukam pomocy w następującej sprawie: mój aktualny status wniosku dostępny przez forms ing to krok 2 "analiza dokumentów" z dopiskiem, że czekają na dodatkowe dokumenty, o których poinformował nas doradca. I tu pojawia się kłopot, doradca twierdzi że ing na nic nie czeka, tylko to my czekamy na decyzje banku. Generalnie od tygodnia słyszymy, że decyzja będzie dziś...śmiem twierdzić, że doradca chce sprawdzić kredytu zamknac w konkurencyjnym banku, gdzie podobno jest już decyzja...dzwoniłam, pytałam i ing mnie odbija twierdząc, że nie może mi nic przekazać. Czuję się bezradna jako wieloletni klient banku...czy jednak jedyna opcja jest wizyta w centrali banku?
Odpowiedz
0 Lajków
Otador
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 187 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny-status wniosku

@Otador W opisanej sytuacji przypuszczam, że trzeba dostarczyć nam jakiś dokument. Powinien to dla Ciebie sprawdzić specjalista, u którego kompletujesz dokumenty, bo rzeczywiście na infolinii ani w naszych oddziałach nie mamy dostępu do wniosków, które są składane u pośredników. Proszę, żebyś jeszcze raz wyjaśniła tę sprawę ze swoim specjalistą. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
430
102
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 054 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Najprosciej bedzie zignorowac techniczna "niemoznosc" i zlozyc wniosek z pominieciem formularza w aplikacji. Sensownej odpowiedzi na pytanie o powod raczej tu nie bedzie.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Na jakiej podstawie blokowana jest możliwość złożenia kolejnego wniosku na raty, które podlegają „wakacjom kredytowym”? Złożyłam wniosek na 6 rat (2 w 2022 i 4 w 2023). Zgodnie z ustawa mam jeszcze mo...

17-08-2022
Re.: Wakacje kredytowe harmonogram

Ta sama sytuacja jest u mnie. Rata wrześniowa jest w harmonogramie w sekcji "Zaplanowane". Dodatkowo w momencie składania wniosku przy zatwierdzeniu wniosku wywalił mi "błąd w pobraniu danych" czy coś...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy