Odpowiedz

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Witam 

Tak jak pisałem wcześniej doniesione dokumenty 01/02 czekanie na decyzje do 23/02 decyzja ostateczna dzisiaj 26/02 podpisanie umowy 29/02

Koniec  czyli wszystko 20 dni roboczych 

Odpowiedz
0 Lajków
tebe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
2
12-02-2016
Wiadomość 11 z 16 (6 235 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

@delfin @tebe @Marrr Aktualnie potrzebujemy około 25 dni roboczych na wydanie decyzji ostatecznej, licząc od dnia złożenia kompletnego wniosku o produkt hipoteczny. Staramy się, aby ten czas był jak najkrótszy, z zachowaniem odpowiedniej dokładności podejmowanych decyzji. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 12 z 16 (6 229 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Witam  Opisując swój przypadek nie chcę wprowadzać chaosu ani nikogo w błąd , a to że miałem złożony wniosek 13/01 nie pisze bo  to nie ma sensu skoro 1/02 donosiłem dokumenty i trafiłem na koniec kolejki piszecie średnio 25 dni , a średnia z czegoś wynika , ktoś czeka dłużej ktoś krócej , sami mówicie , piszecie że każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie i w zależnośći od  skomplikowania czas jest różny.

koniec mojago pisania tutaj ja już to mam za sobą , podzieliłem się tylko " wrażeniami"w moim przypadku jak to wyglądało , widać byłem mało skomplikowany. 

Odpowiedz
0 Lajków
tebe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
2
12-02-2016
Wiadomość 13 z 16 (6 226 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale nie miałam internetu. Wniosek składaliśmy 13 stycznia ale wymagane dokumenty złożone były 1 lutego. Czekaliśmy dwa tygodnie i jeszcze póżniej mieliśmy dołączyć jedno oświadczenie i po tygodniu był wniosek pozytywny. Po Akcie kredyt uruchomiony na 2 dzień i warunki do uruchomienia kredytu to tylko założenie KW i Wpis do niej żeby było wpisane w Akcie. Polecam bo naprawde warto to nasz drugi kredyt i warunki spłacania rewelacja.

Odpowiedz
0 Lajków
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 14 z 16 (6 083 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Nie nie ja naprawdę jestem klientką z Gniezna i należy pamiętać że to nie kupno samochodu tylko inwestycja jak dla większości na długie lata. Za pierwszym kredytem czekaliśmy 2 tygodnie a teraz 3 tygodnie około . Cierpliwości i wiary Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam i życzę powodzenia. Justyna z Gniezna. My już mamy to za sobą ale wiem jakie emocje i myśli targają człowiekiem Emotikon: Szczęśliwy Będzie dobrze.
Odpowiedz
0 Lajków
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 15 z 16 (6 082 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Dokładnie cierpliwość i wiara Emotikon: Szczęśliwy ING naprawdę ma dużo wniosków bo warunki kredytowe są dobre!!!
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 16 z 16 (6 080 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy