Odpowiedz

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Witam 

Tak jak pisałem wcześniej doniesione dokumenty 01/02 czekanie na decyzje do 23/02 decyzja ostateczna dzisiaj 26/02 podpisanie umowy 29/02

Koniec  czyli wszystko 20 dni roboczych 

Odpowiedz
0 Lajków
tebe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
2
12-02-2016
Wiadomość 11 z 16 (6 255 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

@delfin @tebe @Marrr Aktualnie potrzebujemy około 25 dni roboczych na wydanie decyzji ostatecznej, licząc od dnia złożenia kompletnego wniosku o produkt hipoteczny. Staramy się, aby ten czas był jak najkrótszy, z zachowaniem odpowiedniej dokładności podejmowanych decyzji. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 12 z 16 (6 249 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Witam  Opisując swój przypadek nie chcę wprowadzać chaosu ani nikogo w błąd , a to że miałem złożony wniosek 13/01 nie pisze bo  to nie ma sensu skoro 1/02 donosiłem dokumenty i trafiłem na koniec kolejki piszecie średnio 25 dni , a średnia z czegoś wynika , ktoś czeka dłużej ktoś krócej , sami mówicie , piszecie że każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie i w zależnośći od  skomplikowania czas jest różny.

koniec mojago pisania tutaj ja już to mam za sobą , podzieliłem się tylko " wrażeniami"w moim przypadku jak to wyglądało , widać byłem mało skomplikowany. 

Odpowiedz
0 Lajków
tebe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
2
12-02-2016
Wiadomość 13 z 16 (6 246 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale nie miałam internetu. Wniosek składaliśmy 13 stycznia ale wymagane dokumenty złożone były 1 lutego. Czekaliśmy dwa tygodnie i jeszcze póżniej mieliśmy dołączyć jedno oświadczenie i po tygodniu był wniosek pozytywny. Po Akcie kredyt uruchomiony na 2 dzień i warunki do uruchomienia kredytu to tylko założenie KW i Wpis do niej żeby było wpisane w Akcie. Polecam bo naprawde warto to nasz drugi kredyt i warunki spłacania rewelacja.

Odpowiedz
0 Lajków
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 14 z 16 (6 103 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Nie nie ja naprawdę jestem klientką z Gniezna i należy pamiętać że to nie kupno samochodu tylko inwestycja jak dla większości na długie lata. Za pierwszym kredytem czekaliśmy 2 tygodnie a teraz 3 tygodnie około . Cierpliwości i wiary Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam i życzę powodzenia. Justyna z Gniezna. My już mamy to za sobą ale wiem jakie emocje i myśli targają człowiekiem Emotikon: Szczęśliwy Będzie dobrze.
Odpowiedz
0 Lajków
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 15 z 16 (6 102 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny polecam w ING

Dokładnie cierpliwość i wiara Emotikon: Szczęśliwy ING naprawdę ma dużo wniosków bo warunki kredytowe są dobre!!!
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 16 z 16 (6 100 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy