Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

Dzień dobry,

Czy ING udzieli kredytu hipotecznego na spółdzielczo-własnościowym prawie do lokalu (z założonym KW w 2007 roku) bez uregulowanego gruntu (właścicielem gruntu nie jest spółdzielnia, tylko miasto)? A jeśli wyda pozytywną decyzję kredytową, to czy sąd wpisze później hipotekę do KW?

Odpowiedz
0 Lajków
Stefan1234A
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
07-07-2021
Wiadomość 1 z 7 (5 476 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

Jeśli lokal ma księgę wieczystą, to możemy kredytować tę inwestycję Emotikon: Szczęśliwy Wymaga to wpisu do księgi. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 2 z 7 (5 410 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

czy to nadal aktualne ?

Odpowiedz
0 Lajków
yumeshiro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-08-2023
Wiadomość 3 z 7 (4 058 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

czy to nadal aktualne ?

Odpowiedz
0 Lajków
yumeshiro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-08-2023
Wiadomość 4 z 7 (4 057 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

Tak Emotikon: Szczęśliwy Nasza odpowiedź jest nadal aktualna. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 5 z 7 (3 947 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

czy wciąż aktualne? jeśli tak, to czy oferta kredytowa zakłada jakieś dodatkowe koszty z tym związane?

Odpowiedz
0 Lajków
whiplaaash
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-01-2024
Wiadomość 6 z 7 (1 749 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na nieuregulowanym gruncie

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 


Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 

 

Przed spotkaniem zapraszamy do sprawdzenia maksymalnej możliwej kwoty kredytu na naszej stronie www.ing.pl , w zakładce Kredyty i pożyczki, wybierając Kredyt hipoteczny, a potem Oblicz ratę i zdolność kredytową





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 7 z 7 (1 649 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy