Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na budowę domu na działce rolno budowlanej

Witam

Posiadam działkę o powierzchni 28 arów, zgodnie z MPZP część działki przeznaczona jest na cele budowlane (9 arów), pozostała część jest rolna. Planuję budowę domu na części budowlanej w związku z powyższym mam pytanie czy jest szansa na otrzymanie kredytu hipotecznego na budowę domu na przedmiotowej działce?

Odpowiedz
0 Lajków
mika22
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 786 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na budowę domu na działce rolno budowlanej

Akceptujemy działki o powierzchni poniżej 1 hektara. Jeżeli w oparciu o MPZP otrzymasz pozwolenie na budowę, to będziesz mógł wnioskować.
Warunkiem złożenia wniosku o kredyt na budowę domu jest wydanie pozwolenia na budowę domu (budownictwa jednorodzinne mieszkaniowe). 
Oczywiście każdorazowo przed przyjęciem wniosku sprawdzamy czy powyższe wymogi są spełnione. Tak więc jeszcze przed złożeniem wniosku możemy skonsultować odpowiedź czy dokumenty są prawidłowe (można nam przesłać do konsultacji pozwolenie na budowę)

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 719 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy