Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na budowę domu na działce rolno budowlanej

Witam

Posiadam działkę o powierzchni 28 arów, zgodnie z MPZP część działki przeznaczona jest na cele budowlane (9 arów), pozostała część jest rolna. Planuję budowę domu na części budowlanej w związku z powyższym mam pytanie czy jest szansa na otrzymanie kredytu hipotecznego na budowę domu na przedmiotowej działce?

Odpowiedz
0 Lajków
mika22
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 784 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na budowę domu na działce rolno budowlanej

Akceptujemy działki o powierzchni poniżej 1 hektara. Jeżeli w oparciu o MPZP otrzymasz pozwolenie na budowę, to będziesz mógł wnioskować.
Warunkiem złożenia wniosku o kredyt na budowę domu jest wydanie pozwolenia na budowę domu (budownictwa jednorodzinne mieszkaniowe). 
Oczywiście każdorazowo przed przyjęciem wniosku sprawdzamy czy powyższe wymogi są spełnione. Tak więc jeszcze przed złożeniem wniosku możemy skonsultować odpowiedź czy dokumenty są prawidłowe (można nam przesłać do konsultacji pozwolenie na budowę)

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 717 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

14-04-2024
Re: Usługa Visa Mobile została zamknięta...

Przez forum nie mamy możliwości sprawdzić danych związanych z Twoją kartą w systemie bankowym. Napisz do nas w tej sprawie jutro na czacie w Moim ING i sprawdzimy to dla Ciebie. Specjaliści są również

...

14-04-2024
Re: Brak informacji co poszło nie tak, choć jest opis w response

Dziękujemy za przesłaną opinię w tej sprawie 

13-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy