Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na budowę domu na działce rolno budowlanej

Witam

Posiadam działkę o powierzchni 28 arów, zgodnie z MPZP część działki przeznaczona jest na cele budowlane (9 arów), pozostała część jest rolna. Planuję budowę domu na części budowlanej w związku z powyższym mam pytanie czy jest szansa na otrzymanie kredytu hipotecznego na budowę domu na przedmiotowej działce?

Odpowiedz
0 Lajków
mika22
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 720 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na budowę domu na działce rolno budowlanej

Akceptujemy działki o powierzchni poniżej 1 hektara. Jeżeli w oparciu o MPZP otrzymasz pozwolenie na budowę, to będziesz mógł wnioskować.
Warunkiem złożenia wniosku o kredyt na budowę domu jest wydanie pozwolenia na budowę domu (budownictwa jednorodzinne mieszkaniowe). 
Oczywiście każdorazowo przed przyjęciem wniosku sprawdzamy czy powyższe wymogi są spełnione. Tak więc jeszcze przed złożeniem wniosku możemy skonsultować odpowiedź czy dokumenty są prawidłowe (można nam przesłać do konsultacji pozwolenie na budowę)

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
312
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy