Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - dwie osoby, dwa kraje zatrudnienia

Dzień dobry, 

 

Chcemy z narzeczoną wziąć kredyt na budowę domu. Posiadamy (własność jednego z nas) działkę budowlaną o wartości ok 400 tysięcy zł. Nasze formy zatrudnienia:

 

1 - umowa angielska (ichniejsza na czas nieokreślony), staż pracy większy niż 3 miesiące na tej umowie, zarobki w przeliczeniu na złotówki ok 6000 netto

2 - własna działalność gospodarcza + umowa na czas nieokreślony na 5000 netto (umowa również ze stażem większym niż 3 miesiące). Od razu zaznaczę, że z JDG jest dochód, ale z racji tego, ze odliczam straty z inwestycji z poprzedniego roku, to na picie z samej działalności po odliczeniu strat dochód będzie równy 0.

 

Wartość nieruchomości ok 1 200 000zł - chcemy, żeby działka była wkładem własnym - załóżmy 30% (360 tysięcy), czyli 840 tysięcy samego kredytu

 

Jak w takiej sytuacji wygląda kwestia zdolności kredytowej i naszych możliwości? Kredytobiorca + współkredytobiorca. 

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
bnnb
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 226 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - dwie osoby, dwa kraje zatrudnienia

Miło mi czytać, że zainteresowaliście się naszą ofertą hipoteczną. Niestety, nie akceptujemy dochodów zagranicznych. Wniosek może złożyć druga osoba na podstawie umowy o pracę oraz działalności gospodarczej. 
Do obliczenia wstępnej zdolności kredytowej potrzebujemy więcej informacji. Proszę o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 16.00. Przedstawimy wszystkie szczegóły. 

 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 159 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy