Odpowiedz
Highlighted

Aneks termin

Ile czasu od zlozenia dyspozycji ma bank na rozpatrzenie aneksu dotyczącego skrócenia okresu kredytowania.
Odpowiedz
0 Lajków
jagodzianka
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
26-08-2020
Wiadomość 1 z 5 (387 wyświetleń)
Highlighted

Re: Aneks termin

Jeśli złożenie aneksu nie wymagało ponownego liczenia zdolności kredytowej, przygotujemy go do 5 dni. W przypadku kiedy musimy zbadać zdolność, będzie to dłuższy czas. O tym, ile będziesz czekał na przygotowanie takiego aneksu powinieneś zapytać specjalistę, który go przyjmował.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
202
42
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (288 wyświetleń)
Highlighted

Chce przenieść hipotekę na inną nieruchomość. Wniosek razem z całą dokumentacja włącznie z wyceną nieruchomości, został złożony 10 wrzesnia. Niestety nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, kiedy bank podejmie decyzję w sprawie aneksu do umowy. Czy bank obowiązują jakiekolwiek terminy?
Odpowiedz
0 Lajków
dromon23
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
13-09-2020
Wiadomość 3 z 5 (244 wyświetleń)
Highlighted

Zapytałam Specjalistę,odp kiedy się wyrobi zadzwoni że jest gotowy, a dziś minie 5 dzień roboczy, niestety wszystkiego trzeba pilnowac
Odpowiedz
0 Lajków
jagodzianka
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
26-08-2020
Wiadomość 4 z 5 (162 wyświetleń)
Highlighted

W tej sprawie, proszę o skontaktuj się ze specjalistą w oddziale, który przyjmował Twój wniosek o aneks. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Moderator
Moderator icon
377
102
12-10-2015
Wiadomość 5 z 5 (144 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Re.: Uzn odsetki skapitalizowane

U mnie to samo. Bardzo nieładnie ze strony banku. Obciążenie na rachunku nie wiadomo za co. To chyba nie problem klienta że odsetki zostały źle obliczone.

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy