Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

Dzień dobry,
Ciekawi mnie kwestia liczenia zdolności w przypadku umowy zlecenie. Jako student do 26 roku życia na podstawie umowy zlecenie nie są odprowadzane żadne składki. Zarobki brutto są równe zarobkom netto. W jaki sposób liczona jest w takim wypadku ewentualna zdolność kredytowa? Z kwoty która wpływa na konto czy z zarobków brutto które są pomniejszane o odpowiednie składki (zakładamy że student przekroczy kiedyś próg 26 lat lub ukończy studia). Kredyt oczywiście z 20% wkładu własnego. Jest to stała umowa na podstawie której regularnie spływają środki na konto (w zapisach umowy czas nieokreślony i zadeklarowany okres wypowiedzenia)
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (752 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

[ Edytowane ]

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą kredytu hipotecznego, ale niestety nie akceptujemy dochodu z umowy zlecenia.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
12
1
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (718 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Inwestowanie - od czego zacząć?

Czy ktoś inwestował w zasoby naturalne, takie jak metale szlachetne, ropa naftowa i inne minerały? Czy istnieją jakieś pułapki związane z ustawodawstwem? Znalazłem tylko https://nationalwealth.pl/ jak

...

01-06-2023
Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Prosimy, spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (cookiesy) lub skorzystaj z okna prywatnego (incognito). Jeśli to nie pomoże, to prosimy zgłoś nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69.

01-06-2023
Re: Komórka lokatorska

Jeśli komórkę lokatorską kupujesz z własnych środków, nie mamy tutaj żadnych przeciwskazań. Natomiast na akcie notarialnym musi być wyszczególniona informacja o mieszkaniu oraz o komórce, wraz z ceną

...

01-06-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy