Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

Dzień dobry,
Ciekawi mnie kwestia liczenia zdolności w przypadku umowy zlecenie. Jako student do 26 roku życia na podstawie umowy zlecenie nie są odprowadzane żadne składki. Zarobki brutto są równe zarobkom netto. W jaki sposób liczona jest w takim wypadku ewentualna zdolność kredytowa? Z kwoty która wpływa na konto czy z zarobków brutto które są pomniejszane o odpowiednie składki (zakładamy że student przekroczy kiedyś próg 26 lat lub ukończy studia). Kredyt oczywiście z 20% wkładu własnego. Jest to stała umowa na podstawie której regularnie spływają środki na konto (w zapisach umowy czas nieokreślony i zadeklarowany okres wypowiedzenia)
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 734 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

[ Edytowane ]

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą kredytu hipotecznego, ale niestety nie akceptujemy dochodu z umowy zlecenia.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
74
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (1 700 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy