Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

Dzień dobry,
Ciekawi mnie kwestia liczenia zdolności w przypadku umowy zlecenie. Jako student do 26 roku życia na podstawie umowy zlecenie nie są odprowadzane żadne składki. Zarobki brutto są równe zarobkom netto. W jaki sposób liczona jest w takim wypadku ewentualna zdolność kredytowa? Z kwoty która wpływa na konto czy z zarobków brutto które są pomniejszane o odpowiednie składki (zakładamy że student przekroczy kiedyś próg 26 lat lub ukończy studia). Kredyt oczywiście z 20% wkładu własnego. Jest to stała umowa na podstawie której regularnie spływają środki na konto (w zapisach umowy czas nieokreślony i zadeklarowany okres wypowiedzenia)
Odpowiedz
0 Lajków
Pawel3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 718 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

[ Edytowane ]

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą kredytu hipotecznego, ale niestety nie akceptujemy dochodu z umowy zlecenia.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
73
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (1 684 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy