Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny, a służebność

Witam

Uzyskałem pozwolenie na budowę i rozpocząłem budowę domu. Póki co z własnych środków. Jestem na etapie stanu surowego otwartego. Dach jest już skończony. Pozostałą część chciałbym juz sfinasować z kredytu hipotecznego.

Do posesji prowadzi droga dojazdowa. Pod tę drogę wydzielona została działka o szerokości 5m. Jestem jej właścicielem. Niestety, ze względu na skarpę z jednej strony, jej efektywna szerokość w górnej części wynosi od 3,5 do 5m. Na odcinku gdzie ta efektywna szerokość jest mniejsza niż 5m potrzebowałbym służebności od rodziców, których działka biegnie obok. Czyli max, 1.5m.

Czy może to stanowić problem na etapie starania się o kredyt hipoteczny?
Odpowiedz
0 Lajków
Bartolomeo88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-04-2024
Wiadomość 1 z 2 (612 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny, a służebność

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów i pożyczek hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 

Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się na stronie https://www.ing.pl/ wybierając Kontakt (na dole strony) -> Umów spotkanie. 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (565 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Mieszkanie od ojca

Musi być przeprowadzony podział spadku po mamie, a później po ojcu jak już go zabraknie inaczej mieszkanie prawnie nie jest ani twoje ani barta.
Jeśli chcecie to załatwić za życia ojca to jedynie sadow...

21-05-2024
Re: Awaria wpłatomatu

Przykro mi w związku z tą sytuacją. Przekazałem do działu reklamacyjnego prośbę o jak najszybszą analizę Twojego zgłoszenia.

20-05-2024
Awaria wpłatomatu

Dzień dobry, w dniu 15 maja około godziny 17.30 we wpłatomacie przy ul. Kruczej 46 blikiem na konto osobiste wpłacane zostały środki w kwocie 9.000,00 zł. Po włożeniu pieniędzy do wpłatomatu pojawił s

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy