Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Dzień dobry,

Chciałbym się dowiedzieć czy i ewentualnie kiedy będzie możliwość tj. taka funkcjonalność w Moje ING , gdzie mógłbym skrócić okres kredytowania poprzez internet i aplikację Moje ING?

Podczas udzielania kredytu hipotecznego pracownik banku w placówce poinformował mnie, że prace nad takim rozwiązaniem trwają, a było to już dość dawno, stąd moje pytanie. Wiele banków daje takie możliwości , natomiast w ING trzeba fatygować się do oddziału w celu podpisania aneksu.

Dziękuję za informację.

Pozdrawiam,

Piotr

Odpowiedz
0 Lajków
PiotrKin
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-08-2022
Wiadomość 1 z 3 (337 wyświetleń)

Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Ja pierwszy raz otrzymałem informację o trwających pracach nad tą funkcjonalnością 6 lat temu.
Bezpiecznie można więc wysnuć wniosek, że bank ING nie zamierza wprowadzić takiej możliwości.
Odpowiedz
0 Lajków
putiiii
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
5
28-08-2018
Wiadomość 2 z 3 (321 wyświetleń)

Re: Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Pracujemy nad tym rozwiązaniem. Niestety, nie znamy jeszcze konkretnego terminu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
475
108
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (226 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy