Odpowiedz

Kredyt a miejsca parkingowe

Witam Emotikon: Szczęśliwy to mój pierwszy post,proszr o wyrozumiałośćEmotikon: Szczęśliwy pół roku temu zostal złożony wniosek o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z dwoma naziemnymi miejscami parkingowymi przed budynkiem mieszkalnym na działce X. W trakcie rozpatrywania wniosku deweloper zaproponował zmianę jednego miejsca parkingowego na inne miejsce na innej działce Y, której to działki nie wpisał do rachunku powierniczego. Byliśmy zainteresowani zamiana miejsc, ale że względu na to że przez zmianę danych dotyczących miejsc parkingowych i wynikających z tego opóźnień rozpatrywania wniosku zmiana ta nie została uwzględniona w wniosku. Kredyt został udzielony, transze są wypłacane. I teraz pojawia się pytanie, czy istnieje prawna możliwość zamiany tego jednego miejsca parkingowego z działki X na działkę Y, tak aby bank nie cofnął kredytu ani nie wynikały z tego żadne komplikacje.
Odpowiedz
0 Lajków
Mar567
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 490 wyświetleń)

Re: Kredyt a miejsca parkingowe

@Mar567 Wszystkie zmiany dotyczące kredytowanej i będącej zabezpieczeniem dla kredytu nieruchomości wymagają indywidualnej decyzji. W tej sprawie zapraszam Cię do naszego oddziału. Zmiana będzie wymagała złożenia wniosku o aneks, do umowy kredytu hipotecznego Emotikon: Szczęśliwy


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 375 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy